Bývalí správcovia farnosti

 

  • Mgr. Branislav Bukovský (1.7.2006 – 23.03.2014)
    Bukovsky
  • Mgr. Ing. Peter Šantavý (1.7.2005 – 30.6.2006)
    picture-2
  • Mgr. Ján Hudec (1.1.2001 – 30.6.2005)
    Hudec
  • ThLic. Juraj Augustín (15.9.1999 – 24.9.2000)
    Augustin